Velikonoční víkendovka – Bradavice: Osvobození

Čtvrtá kletba byla vyřčena! S pomocí přátel ze Zapovězeného lesa se nyní chystáme zachránit očarovaného spolužáka. Potřebujeme ale i tvojí pomoc. Přidáš se k nám?

Kdy: 1. 4. – 5. 4. 2021

Kde: Roztoky u Prahy

Za kolik: 1500 Kč

Věk dětí:

  • 7 – 14 let
  • Výjimky po dohodě, dítě by mělo umět číst a psát a být samostatné v udržování osobní hygieny

Doprava:

  •  Vlakem z centra Prahy, vlastní doprava možná

Ubytování: Dřevěný srub s vybavenou kuchyní, teplou vodou, sprchovými kouty a WC. Spí se na postelích či palandách s matracemi. 

S sebou: Spacák (pro komfort klidně navíc i deka nebo prostěradlo – dle vlastního uvážení), přezůvky, pohodlné oblečení do přírody včetně nepromokavého, baterka, šátek, knížka/hračka.

Jak se přihlásit: Přihlašování probíhá elektronicky, stačí vyplnit přihlášku dole na stránce. Na mail vám přijde potvrzení o přijetí přihlášky a instrukce pro platbu. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, kontaktuje prosím hlavní vedoucí.

Vedoucí akce: Tereza Vobecká (731 281 407, tereza.vobecka@hudop.cz)

COVID: Vzhledem k epidemiologické situaci je možné, že akce se nebude moci konat. V takovém případě bychom vraceli plnou cenu, tj. 1500 Kč. Rozhodnutí provedeme jakmile budou jasná opatření pro termín konání a nejpozději 15. 3. – tj. pokud ještě 15. 3. budou takovéto akce zakázané a nebude zcela jasné z prohlášení vlády, že od 1. 4. nastane změna, tak akci zrušíme.