O nás

Vždy jsme rádi jezdili na tábory a to nám zůstalo i do dospělosti. No a když už nás nikam nechtěli brát jako děti, rozhodli jsme se, že jediná šance jak pokračovat dál je z té druhé strany a museli jsme tedy uspořádat tábor sami. Dlouhá léta jsme tábory organizovali pod záštitou DDM Praha 9, v roce 2014 jsme se rozhodli založit spolek Hurá do přírody a formálně přesunout všechny aktivity pod něj.

Věříme v menší akce, někdo by možná řekl rodinné, kde se všichni znají a společně stráví X zábavných dní v přírodě. Nechceme pořádat obří tábory a stavět továrny na zábavu pro 200 dětí. Naší snahou je, aby si pobyt všichni užili, ať už to pro každého znamená cokoliv, program nezřídka upravujeme podle momentální nálady a stupně unavenosti dětí. Pokud se vašemu dítku bude stýskat, tak to někdo také bude řešit.

Pro vedoucí je účast na akcích zábavou a zpestřením prázdnin či dovolené, pro nikoho z nás (zatím :)) není Hudop obživou. Ač se snažíme postupně rozšiřovat počet akcí, stále fungujeme na principu neziskové společnosti a vše, co nám zbyde z akcí, používáme buď k nákupu nového materiálu nebo k vzdělávání vedoucích v podobě zdravotnických kurzů atp. Hudop nepožívá žádných dotací od státu či města.

Můžete nás sledovat na naší facebookové stránce.

 

Kdo za tím tedy stojí:

[team-members-profile]