O nás

Vždy jsme rádi jezdili na tábory a to nám zůstalo i do dospělosti. No a když už nás nikam nechtěli brát jako děti, rozhodli jsme se, že jediná šance jak pokračovat dál je z té druhé strany a museli jsme tedy uspořádat tábor sami. Dlouhá léta jsme tábory organizovali pod záštitou DDM Praha 9, v roce 2014 jsme se rozhodli založit spolek Hurá do přírody a formálně přesunout všechny aktivity pod něj.

Věříme v menší akce, někdo by možná řekl rodinné, kde se všichni znají a společně stráví X zábavných dní v přírodě. Nechceme pořádat obří tábory a stavět továrny na zábavu pro 200 dětí. Naší snahou je, aby si pobyt všichni užili, ať už to pro každého znamená cokoliv, program nezřídka upravujeme podle momentální nálady a stupně unavenosti dětí. Pokud se vašemu dítku bude stýskat, tak to někdo také bude řešit.

Pro vedoucí je účast na akcích zábavou a zpestřením prázdnin či dovolené, pro nikoho z nás (zatím :)) není Hudop obživou. Ač se snažíme postupně rozšiřovat počet akcí, stále fungujeme na principu neziskové společnosti a vše, co nám zbyde z akcí, používáme buď k nákupu nového materiálu nebo k vzdělávání vedoucích v podobě zdravotnických kurzů atp. Hudop nepožívá žádných dotací od státu či města.

Můžete nás sledovat na naší facebookové stránce.

 

Kdo za tím tedy stojí:
Čárlí

Hlavas

Rok narození: 1986

Se Světlou jsem služebně nejstarší člen týmu, už nějakou dobu dostudovaný, momentálně zkouším štěstí ve startupu www.apiwatcher.com. Rád rekreačně běhám a hraji volejbal. Na akcích se starám o hladký průběh programu a aby vše klapalo, jak má, občas připravím i nějakou hru.

Krom toho spravuji hudopácké stránky a společně s Mičem mám na starosti finanční agendu spolku.  

Světla

Hlavaska

Rok narození: 1988

Jsem sběratelka zážitků, herní nadšenec, začínající divadelní improvizátorka, členka kapely Lady Merlot. Ráda běhám po loukách a hájích a jak v zimě, tak i v létě mé srdce plesá radostí z pohledu na krásu hor a skal.

Týna

Medicinwoman

Rok narození: 1990

Jako dítě jsem na tábory nikdy nejezdila a tak si to vynahrazuji teď a jezdím rovnou na dva. Letos studuji poslední ročník medicíny, pozice zdravotnice pro mě tak byla jasnou volbou. Ráda se nejrůzněji pohybuji po hřišti, po lese, po vodě i po skále.

Mič

Šéfkuchař

Rok narození: 1988

Zastávám pozici šéfkuchaře a vymýšlím většinu neoblíbených šifer. Jsem studentem, doufám již posledního semestru, VŠE. Občas hraji volejbal a spotovně poker.

Dejn

Vedoucí

Rok narození: 1988

Na táboře působím již několik let jako oddílový vedoucí a starám se také o technický chod tábora. Mám rád hudbu, přírodu, auta a rád se vrtám v elektronice a počítačích.

Samozřejmě také velice rád sportuji - za ČVUT hraji softbal a věnuji se bojovým sportům.

Lucka

Vedoucí

Rok narození: 1992

Na táboře jsem oddílovou vedoucí od svých 18 let, říká se mi Lůca nebo Cůca. Studuji design keramiky v Plzni a starám se také o výtvarnou podobu tábora. Umění patří mezi mé největší záliby, společně s pěší turistikou a plaváním.

Óňa

Vedoucí

Rok narození: 1993

Na táboře působím už od jeho prapočátků, ale teprve časem jsem vystoupal po kariérním žebříčku z postu dítěte na post vedoucího. S radostí zkoumám jakýkoli druh umění, cestuji a sport v přiměřené míře také vítám. Táborová "holka pro všechno".

Od roku 2014 si pomalu a bolestivě zvykám na to, že mi byla ukradena prestiž nejmladšího vedoucího.

Pepa

Vedoucí

Rok narození: 1997

Studuji na Karlínském Gymnáziu a závodně hraji hokejbal. Roku 2014 jsem na tábor jel poprvé jako praktikant, od té doby už patřím k vedoucovskému týmu. Mám rád skoro všechny sporty a rád se hýbu jakýmkoliv způsobem.

Franta

Vedoucí

Rok narození: 1989

Do táborového života jsem naskočil roku 2011 a ihned jsem si takový pobyt v přírodě oblíbil. Kromě toho, že stíhám dvanáct tisíc prací najednou, jsem zapřísáhlý japanista, vyznavač starých hodnot, fanoušek haiku, šermíř, hráč na kytaru a piano a vskutku přírodní člověk.

Na táboře zastávám především technické práce, opravy zničených stanů, dřevo apod.