2016: Avengers

  • Název: Avengers – Letní tábor 2016
  • Datum konání: 30. 7. – 13. 8. 2016
  • Místo: Měsíční údolí

 

S.H.I.E.L.D. pořádá nábor! Potřebuje nové agenty, kteří by mohli úspěšně sekundovat mocným Avengerům. Ale když už mluvíme o Avengerech… Kde vlastně jsou?

V tábořišti nás vítá Kapitán Amerika a s Nickem Furym mluvíme jen zprostředkovaně. Nejdříve musíme tedy poskládat náš tým, tedy sehnat Thora, Iron Mana, Black Widow a Hulka. Hulka bohužel nezastihneme, neb nám selžou navigátoři, ale základ týmu jsme složili úspěšně.

A ještě že tak. Zaútočil na nás totižilver Surfer se svou hordou smrtících zombií. Ještě že byly též smrtelně pomalé, a stihli jsme jim utéci a přenechat je Avengerům. Bohužel jsme přišli o Kapitána Ameriku, kterého bylo pak potřeba zachránit a vyléčit, než u něj bude úspěšně dokončena zombifikace.

Za zombie apokalypsu může šílený vědec Páter Monster. A to už začíná akční kolotoč, v němž se nešetří souboji s nemrtvou havětí (v obřím množství napadnou naši základnu), technickými vymoženostmi S.H.I.E.L.D.u a bojovkami.

Nakonec se naštěstí podaří spojit se s Páterem Monster proti zlu, které číhalo schováno za všemi útrapami, jež se nám děly – Silver Surferovi. A vzhledem k tomu, že vám mohu psát, asi víte, jak to dopadlo: SVĚT BYL OPĚT ZACHRÁNĚN!