Tajemství Tepešváru

Letní tábor pro rok 2021. Za devatero špičatými kopci, tmavým lesem a zrcadlovým jezerem se nachází malebná vesnička Tepešvár. Dlouho by se dala popsat jako takový malý ráj na zemi – rolníci na poli sklízí pšenici, děvčátka sbírají lesní jahody, kluci si hrají na rytíře, z krčmy voní poctivý gulášek… Avšak poslední rok to jde pomalu z kopce. Úrodě se nedaří, ztrácí se dobytek a felčar má pořád plné ruce práce. Je toho moc, aby to byla jen náhoda a zoufalí obyvatelé volají o pomoc.

Chcete zjistit všechna tajemství záhadného Tepešváru? Tak vyslyšte ono volání a vydejte se s námi na nebezpečnou výpravu do dalekých končin tepešvárské dědiny.

Kdy: 26.6. – 10.7.2021

Kde: Zátoka Pláňat, Keblov

Za kolik: 4800 Kč

Věk dětí:

  • 7 – 14 let
  • Výjimky po dohodě, dítě by mělo umět číst a psát a být samostatné v udržování osobní hygieny

Doprava:

  • Pojedeme všichni pronajatým autobusem z Prahy (Opatov) v sobotu 26.6. okolo poledního.  Příjezd na to samé místo v sobotu 10.7. v podobný čas. Přesné místo a čas nástupu budeme vědět cca měsíc před akcí a budete o něm informováni.
  • Vlastní doprava možná – nutno dojet autem až na tábořiště (cca 5km od exitu 66 na D1, přesný návod zašleme před táborem).

Ubytování: Na krásném tábořišti na louce uprostřed lesa, 50m od vodní nádrže Němčice, 1,5 km od obce Keblov. Podsadové stany, dřevěný srub, sprcha s teplou vodou. Viz tábořiště.

S sebou: Dobrou náladu a úsměv, spacák, karimatka, pohodlné oblečení do přírody, baterka, šátek, nožík, knížka/hračka, menší kapesné (200-300kč). Jako zavazadlo je nejlepší kufr nebo sportovní taška. Ač to nevypadá příliš tábornicky, lépe se vejde pod postel a narozdíl od batohu se v nich dá udržet pořádek.

Jak se přihlásit: Přihlašování probíhá elektronicky, stačí vyplnit přihlášku dole na stránce. Na mail vám přijde potvrzení o přijetí přihlášky a instrukce pro platbu. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, kontaktuje hlavního vedoucího.

Vedoucí akce: Karel Jakubec (608 935 547, karel.jakubec@hudop.cz)