Tábor 2024: Ztracený svět Alenky Kingsleyové

Horácio je vášnivý cestovatel a dobrodruh jak se patří. Jeho velkým snem je setkání s Alenkou Kingsleyovou – modlou všech cestovatelů, která díky obchodní společnosti svého otce procestovala celý svět. Své zážitky sepsala do knih a zrovna pořádá autogramiádu v Keblově. To si Horácio nemůže nechat ujít, konečně se setká se svou hrdinkou!

Avšak po příjedu do Keblova Horácio zjišťuje, že tu něco nehraje a hlavně, Alenka se nedostavila. Horácio se tedy vydává na výpravu za nalezením pravdy. Na výpravu, o které se mu ani nesnilo…

Kdy: 29.6. – 13.7.2024

Kde: Zátoka Pláňat, Keblov

Za kolik: 5500 Kč

Věk dětí:

  • 7 – 14 let
  • Výjimky po dohodě, dítě by mělo umět číst a psát a být samostatné v udržování osobní hygieny

Doprava:

  • Vlastní, autem. Tábořiště se nachází cca 5km od exitu 66 na D1, přesné instrukce budou poslány cca měsíc před táborem.
  • Pokud nejste schopni dopravit dítě na tábor autem, dejte nám prosím vědět emailem na karel.jakubec@hudop.cz. Podle situace bychom zorganizovali předání dětí na nádraží ve Vlašimi nebo Trhovém Štěpánově.

Ubytování: Na krásném tábořišti na louce uprostřed lesa, 50m od vodní nádrže Němčice, 1,5 km od obce Keblov. Podsadové stany, dřevěný srub, sprcha s teplou vodou. Viz tábořiště.

S sebou: Dobrou náladu a úsměv, spacák, karimatka, pohodlné oblečení do přírody, baterka, šátek, nožík, knížka/hračka, menší kapesné (200-300kč). Jako zavazadlo je nejlepší kufr nebo sportovní taška. Ač to nevypadá příliš tábornicky, lépe se vejde pod postel a narozdíl od batohu se v nich dá udržet pořádek.

Jak se přihlásit: Přihlašování probíhá elektronicky, stačí vyplnit přihlášku. Na mail vám přijde potvrzení o přijetí přihlášky a instrukce pro platbu. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, kontaktuje hlavního vedoucího. Z neznámeho důvodu nechodí maily od nás na volny.cz – zkuste prosím použít jiný mail.

Vedoucí akce: Karel Jakubec (608 935 547, karel.jakubec@hudop.cz)