Tábor 2022: Mise profesora Maharala

Letní tábor pro rok 2022.  Za kopci duní bubny. Soumračná nebesa výsměšně jizví klikaté blesky jako zlověstná upomínka toho, jakým směrem se mohou obrátit naše zítřky, pokud nic se současnou situací neuděláme. Mocnosti světa drží neklidné prsty nad tlačítky, jejichž stisk by mohl dost dobře znamenat konec světa.

V úsilí nalézt řešení pořádá profesor Maharal krizovou konferenci, na niž svolává vás, zástupce světových mocností. Přijeďte ve snaze zabránit celosvětovému konfliktu do Konferenčního salónu 257 65. Podoba budoucnosti spočívá možná právě na vašich ramenech.

Kdy: 25.6. – 9.7.2022

Kde: Zátoka Pláňat, Keblov

Za kolik: 4800 Kč

Věk dětí:

  • 7 – 14 let
  • Výjimky po dohodě, dítě by mělo umět číst a psát a být samostatné v udržování osobní hygieny

Doprava:

  • Pojedeme všichni pronajatým autobusem z Prahy (Praha – Opatov) v sobotu 25.6. okolo poledního.  Příjezd na to samé místo v sobotu 9.7. v podobný čas. Přesné místo a čas nástupu budeme vědět cca měsíc před akcí a budete o něm informováni.
  • Vlastní doprava možná – nutno dojet autem až na tábořiště (cca 5km od exitu 66 na D1, přesný návod zašleme před táborem).

Ubytování: Na krásném tábořišti na louce uprostřed lesa, 50m od vodní nádrže Němčice, 1,5 km od obce Keblov. Podsadové stany, dřevěný srub, sprcha s teplou vodou. Viz tábořiště.

S sebou: Dobrou náladu a úsměv, spacák, karimatka, pohodlné oblečení do přírody, baterka, šátek, nožík, knížka/hračka, menší kapesné (200-300kč). Jako zavazadlo je nejlepší kufr nebo sportovní taška. Ač to nevypadá příliš tábornicky, lépe se vejde pod postel a narozdíl od batohu se v nich dá udržet pořádek.

Jak se přihlásit: Přihlašování probíhá elektronicky, stačí vyplnit přihlášku. Na mail vám přijde potvrzení o přijetí přihlášky a instrukce pro platbu. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, kontaktuje hlavního vedoucího.

Vedoucí akce: Karel Jakubec (608 935 547, karel.jakubec@hudop.cz)