Hudopácké deskohraní 2019

Ahoj,

bylo spuštěno přihlašovaní na Deskohraní 2019. Těšíme se na vás v neděli 8.12. od 13:00 v Souterainu. 🙂

Spuštěno přihlašování na tábor 2019

Vážení táborníci,
na konci ledna bylo spuštěno přihlašování na tábor pro tento rok – Avengers! Jak název napovídá, bude se zase jednou jednat o tábor superhrdinský. Můžeme se těšit na Furyho, Thora, kapitána Ameriku a kdo ví, který zloduch bude chtít tentokrát zničit svět. 🙂 Přihláška je zde.

Letní tábor Za pokladem Černé perly

Lodní deník Costasielly

Zatímco urputně zpracováváme fotky z tábora, máme k prohlédnutí alespoň náš lodní deník, který nás provázel celou naší cestou za Černou perlou. Snížená čitelnost některých zápisů byla dozajista způsobena bouřlivým počasím a ne tím, že se někteří ještě ve svých 15ti letech nenaučili čitelně psát… 🙂

Hudopácký výlet na Střekov

Hudop si pro vás připravil jednodenní výlet na hrad Střekov! Přihlašování již spuštěno, další informace jsou na stránce akce.

Těšíme se na Vás! 🙂

Operace protipól

Operace Protipól úspěšně za námi :)

V sobotu 8.4. úspěšně proběhla naše první noční hra Prahou „Operace Protipól“. Uniknout ze spárů se tajné služby se nakonec povedlo celkem 6 týmům z 14, což značí, že obtížnost byla nakonec tak akorát. 🙂

K vítězství gratulujeme týmu Korben Dallas (Eliška, Markéta, Žid a Vosel), který dorazil s cca půl hodinovým náskokem na ostatní. Druzí dorazili yolo (Jan Rulf, Šárka Ryndová, Babeta Hauerová, Adam Padevět) a třetí byl tým dvoučlený tým Krahujcovy špičáky (Týna Doležalová a Zůza Richtrová).

Fotek je bohužel poskrovnu, na vině špatné počasí a málo fotografů v terénu.

Operace Protipól

Nejen tábory je živ Hudopák a proto bychom rádi něco nabídli i našim odstrostlejším kolegům a všem, kteří, ač již dospělí, si rádi zahrají nějakou tu hru. 🙂

První takovou vlaštovkou bude 8. 4. 2017 hra skrze večerní Prahu nazvaná Operace Protipól. Bližší info se o ní dočtete zde.

Nové plakáty pro tábor

Ahoj všichni Hudopáci,

Lucka nám o víkendu vyrobila krásné nové plakáty pro tábor Za pokladem Černé perly. Jsou samozřejmě volně ke stažení. 🙂 Pokud byste někdo toužil po verzi v obřím rozlišení, tak napiště Charliemu nebo přímo Lucce.

 

Hudopácké deskohraní vol.2

HUDOPÁCKÉ DESKOHRANÍ!
Rádi bychom Vás pozvali na druhý ročník Hudopáckého deskohraní 2016!
 
Akce se bude konat v sobotu 3. prosince 2016 ve Večerní kavárně Souterrain od 13:00 do 16:00, v této době nebude kavárna přístupná veřejnosti.
 
Na deskohraní jsou vítání táborníci, jejich kamarádi, rodiče a také přátelé týmu Hudop! Chcete-li se zúčastnit, prosíme o vyplnění krátkého přihlašovacího formuláře ZDE.
 
Budou připraveny deskové hry pro všechny věkové kategorie. Akce je zdarma, vstupné dobrovolné. K dispozici bude voda, ovocný čaj, drobné pochutiny, ostatní dle nabídky kavárny.
Těšíme se na Tebe!