Stín nad Prahou je za námi a my známe vraha

Stínu nad Prahou se zúčastnilo osm skupinek, nových týmů, luštitelů známých z Operace Protipól, nebo odrostlejších hudopáků. Start byl slibný. Ale nebojte, rychlý začátek brzy zbrzdili příliš výřeční bezdomovci, zavádějící a falešné stopy nebo tradiční chytáky ve formě neexistující adresy, ale většina se s nimi poprala více než úctyhodně. Některým to naopak bylo málo, a tak si hru obohatili prohledáváním policejních vozidel a výslechem návštěvníků Plnýho Mekáče.

V cíli se sešlo sedm skupinek (jedna oběť falešné stopy dorazila jen pár hodin po zahájení hry a do osmé hodiny nevydrželi). Správného vraha však dopadly doslova v posledních minutách hry pouze dvě skupinky: Prdelní pot, který při Operaci Protipól skončil málem zatčený při prohledávání Pražského hradu, a Krahujcovy pičáky, kterým očividně odminula vypadlo z názvu písmeno „š“. Oběma skupinám mnohokrát gratulujeme, doufáme, že si vyhrané ceny náležitě užijí. Snad se brzy při nějaké podobné příležitosti opět shledáme!

Nová hra pro dospělé – Stín nad Prahou

Po dlouhých letech jsme konečně dokončili novou slibovanou hru pro odrostlejší hudopáky – Stín nad Prahou. Přihlašovat se na detektivní příběh plný šifer a úkolů můžete zde.

stin nad prahou

Hudopácké deskohraní 2019

Ahoj,

bylo spuštěno přihlašovaní na Deskohraní 2019. Těšíme se na vás v neděli 8.12. od 13:00 v Souterainu. 🙂

Spuštěno přihlašování na tábor 2019

Vážení táborníci,
na konci ledna bylo spuštěno přihlašování na tábor pro tento rok – Avengers! Jak název napovídá, bude se zase jednou jednat o tábor superhrdinský. Můžeme se těšit na Furyho, Thora, kapitána Ameriku a kdo ví, který zloduch bude chtít tentokrát zničit svět. 🙂 Přihláška je zde.

Letní tábor Za pokladem Černé perly

Lodní deník Costasielly

Zatímco urputně zpracováváme fotky z tábora, máme k prohlédnutí alespoň náš lodní deník, který nás provázel celou naší cestou za Černou perlou. Snížená čitelnost některých zápisů byla dozajista způsobena bouřlivým počasím a ne tím, že se někteří ještě ve svých 15ti letech nenaučili čitelně psát… 🙂

Hudopácký výlet na Střekov

Hudop si pro vás připravil jednodenní výlet na hrad Střekov! Přihlašování již spuštěno, další informace jsou na stránce akce.

Těšíme se na Vás! 🙂

Operace protipól

Operace Protipól úspěšně za námi :)

V sobotu 8.4. úspěšně proběhla naše první noční hra Prahou „Operace Protipól“. Uniknout ze spárů se tajné služby se nakonec povedlo celkem 6 týmům z 14, což značí, že obtížnost byla nakonec tak akorát. 🙂

K vítězství gratulujeme týmu Korben Dallas (Eliška, Markéta, Žid a Vosel), který dorazil s cca půl hodinovým náskokem na ostatní. Druzí dorazili yolo (Jan Rulf, Šárka Ryndová, Babeta Hauerová, Adam Padevět) a třetí byl tým dvoučlený tým Krahujcovy špičáky (Týna Doležalová a Zůza Richtrová).

Fotek je bohužel poskrovnu, na vině špatné počasí a málo fotografů v terénu.

Operace Protipól

Nejen tábory je živ Hudopák a proto bychom rádi něco nabídli i našim odstrostlejším kolegům a všem, kteří, ač již dospělí, si rádi zahrají nějakou tu hru. 🙂

První takovou vlaštovkou bude 8. 4. 2017 hra skrze večerní Prahu nazvaná Operace Protipól. Bližší info se o ní dočtete zde.

Nové plakáty pro tábor

Ahoj všichni Hudopáci,

Lucka nám o víkendu vyrobila krásné nové plakáty pro tábor Za pokladem Černé perly. Jsou samozřejmě volně ke stažení. 🙂 Pokud byste někdo toužil po verzi v obřím rozlišení, tak napiště Charliemu nebo přímo Lucce.