Avengers 2019 – Letní tábor

Letní tábor pro rok 2019, tentokrát se super hrdiny. Z prastarého chrámu kousek od Keblova zmizel artefakt ohromné síly. Nikdo už neví, co přesně chrám střežil a k čemu a hlavně komu to může sloužit. Každopádně situace si vyžaduje pozornost samotných Avengers a ti určitě budou potřebovat nějakou pomoc! Přidáš se k nim a pomůžeš vyřešit záhadu ztraceného artefaktu?

Kdy: 29.6. – 13.7.2019

Kde: Zátoka Pláňat, Keblov

Za kolik: 4500 Kč

Věk dětí:

  • 7 – 14 let
  • Výjimky po dohodě, dítě by mělo umět číst a psát a být samostatné v udržování osobní hygieny

Doprava:

  • Pojedeme všichni pronajatým autobusem z Prahy (buď Praha 8 nebo Chodov) v sobotu 29.6. okolo poledního.  Příjezd na to samé místo v sobotu 13.7. v podobný čas. Přesné místo a čas nástupu budeme vědět cca měsíc před akcí a budete o něm informováni.
  • Vlastní doprava možná – nutno dojet autem až na tábořiště (cca 5km od exitu 66 na D1, přesný návod zašleme před táborem).

Ubytování: Na krásném tábořišti na louce uprostřed lesa, 50m od vodní nádrže Němčice, 1,5 km od obce Keblov. Podsadové stany, dřevěný srub, sprcha s teplou vodou. Viz tábořiště.

S sebou: Dobrou náladu a úsměv, spacák, karimatka, pohodlné oblečení do přírody, baterka, šátek, nožík, knížka/hračka, menší kapesné (200-300kč). Jako zavazadlo je nejlepší kufr nebo sportovní taška. Ač to nevypadá příliš tábornicky, lépe se vejde pod postel a narozdíl od batohu se v nich dá udržet pořádek.

Jak se přihlásit: Přihlašování probíhá elektronicky, stačí vyplnit přihlášku. Na mail vám přijde potvrzení o přijetí přihlášky a instrukce pro platbu. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, kontaktuje hlavního vedoucího.

Vedoucí akce: Karel Jakubec (608 935 547, karel.jakubec@hudop.cz)