Bradavice: Čtvrtá kletba

Všem děkujeme za zájem; akce naplnila poskytované prostory a nadále již není v našich silách přijímat další přihlášky. V případě, že se na vás již nedostalo, těšíme se na některé z našich dalších akcí.

Podzimní tábor na Harry Potterovské téma! 🙂 Pán Zla je opět na vrcholu svých sil a chystá se vyzkoušet vlastní kouzlo – čtvrtou kletbu, která se nepromíjí. Mezitím se jeho nejvěrnější Smrtijed vydává do Bradavic, odkud brzy zmizí jistý chlapec… Nebo ne? Postavíš se zlu a pomůžeš ochránit své spolužáky?

Kdy: 26.10. – 30.10.2018

Kde: Zátoka Pláňat, Keblov

Za kolik: 1200Kč

Věk dětí: 7 – 14 let, výjimky po dohodě

Doprava: Vlakem tam i zpět. Sraz bude v pátek 26.10. v 16:00 na Hlavním nádraží v Praze pod velkými hodinami v přízemí. Příjezd na to samé místo v úterý 30.10. okolo 15:30. Vlastní doprava možná – nutno dojet autem až na tábořiště (cca 5km od exitu 66 na D1, přesný návod zašleme před táborem).

Ubytování: Dřevěný srub na Keblovském tábořišti, děti budou spát na postelích. V případě chladného počasí je možnost vytápění.

S sebou: Dobrou náladu a úsměv, spacák (karimatka není nutná), pohodlné oblečení do přírody, baterka, šátek, nožík, knížka/hračka. Vše prosíme sbalit do batohu, který dítě v případě potřeby unese na zádech, spacák buď dovnitř, nebo pevně přidělat na batoh.

Vedoucí akce: Tereza Vobecká (731 281 407)

Dokumenty:

Aktualizace ze 4. 10. 2018: Všem děkujeme za zájem; akce naplnila poskytované prostory a nadále již není v našich silách přijímat další přihlášky. V případě, že se na vás již nedostalo, těšíme se na některé z našich dalších akcí.